Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

You are not connected. Please login or register

Skargi, zażalenia, propozycje

2 posters

Go down  Wiadomość [Strona 1 z 1]

1Skargi, zażalenia, propozycje Empty Skargi, zażalenia, propozycje Pon Lut 20, 2012 10:23 pm

Anglia

Anglia
Admin

Tutaj zgłaszamy skargi, zażalenia czy własne propozycje. Wywalamy co nam na wątrobie siedzi!

2Skargi, zażalenia, propozycje Empty Re: Skargi, zażalenia, propozycje Sob Mar 08, 2014 10:46 pm

Gość


Gość

Dobra, bo zaraz dostanę nerwicy...

Będę pierwszą osoba, która piszę skargę? No pięknie...

Rozumiem, że tło ważna rzecz, jednak no... Jak piszę posta na forum to nic kompletnie nie widzę! NAWET W OKULARACH! Czarne literki + ciemno czerwone tło niezbyt dobrze widać, co się pisze

Na fora wchodzę głównie na telefonie, bo na komputer rzadko wchodzę, bo nie mogę. Coś musieliście zmienić w ustawieniach forum, ponieważ forum mi muli strasznie i zanim wejdę przeczytać najnowszy post w evencie mija pół godziny. Za długo. Przez taki lag często Opera się sama wyłącza i muszę znowu męczyć się z fonem. A ostatnio team nie chciał mi po prostu włączyć na telefonie. A był internet. Na innych forach takiego problemu nie mam i nie jest to błąd z moim telefonem lub moją przeglądarką bo by działało by mi to na innych stronach.

3Skargi, zażalenia, propozycje Empty Re: Skargi, zażalenia, propozycje Nie Mar 09, 2014 11:00 am

Szkocja

Szkocja
Admin

Być może powolne wczytywanie jest spowodowane wielkością grafik. Co do ciemnych liter na ciemnym tle - na komputerze wygląda to inaczej, ale sama wiem, że fora nie do końca lubią się z telefonami/tabletami i mogą być problemy.
Na dniach zmienię wystrój na jaśniejszy i wtedy zobaczymy, czy problem wciąż będzie występował.

4Skargi, zażalenia, propozycje Empty Re: Skargi, zażalenia, propozycje Nie Mar 09, 2014 11:13 am

Gość


Gość

Przy tym ustawieniu stylu (pod wzgledem technicznym) wystepuja niestety problemy techniczne na tabletach i komorkach.

Sponsored content



Powrót do góry  Wiadomość [Strona 1 z 1]

Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach